Зливи підтопили 140 господарств у двох областях

Новини України

У Львівській та Херсонській областях підтопленими залишаються 140 домогосподарств. Рівень води поступово спадає.

Станом на ранок четверга, 20 червня, у Львівській і Херсонській областях залишаються підтопленими 140 дворогосподарств, повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій.

“Станом на 7:00 20 червня (у Львівській області – ред.) залишаються підтопленими 20 присадибних ділянок в с. Колодець Миколаївського району. Рівень води поступово спадає”, – сказано в повідомленні на сайті відомства.

У Херсонській області станом на 7:00 четверга залишаються підтопленими 120 дворогосподарств, з них 3 житлових будинки. Рівень води поступово спадає.

Для відкачування води на Херсонщині було залучено 53 особи і 15 од. тех., з них від ДСНС 41 ос. о/с і 11 од. техніки. Протягом доби відкачано 9 тис. 300 м куб. води (всього з початку робіт 108 тис. м куб.). Прокладено тимчасовий металевий трубопровід діаметром 150 мм для відводу відкачаної води за межі населеного пункту.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів готовий допомогти регіонам, які найбільше постраждали в результаті негоди, перш за все, через рясні дощі з вітром і градом.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet