Баканов поїхав у США і готує візит Зеленського

Новини України

Іван Баканов поінформував американську сторону про стратегічні послання президента України.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Іван Баканов в рамках візиту в США обговорив майбутній візит президента країни Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба СБУ в суботу, 22 червня.

“Особливу увагу приділено підготовці візиту до Вашингтона президента України Володимира Зеленського, який повинен відбутися незабаром на запрошення президента США Дональда Трампа”, – йдеться в повідомленні.

Баканов поінформував американську сторону про низку стратегічних послань глави української держави. Зокрема, на зустрічі з заступником помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джорджем Кентом підтверджена незмінність зовнішньополітичного курсу України, поглиблення євроатлантичної інтеграції держави.

В.о. глави СБУ зазначив відданість нової команди в Києві курсом політичних і економічних реформ, які наближують Україну до найкращих європейських стандартів.

“Сторони приділили особливу увагу розвитку співробітництва у військово-технічній та енергетичній сферах, наголосивши на важливості послідовної підтримки з боку Конгресу США євроатлантичного курсу України”, – зазначили в СБУ.

На зустрічі зі спеціальним помічником президента США з питань Європи Фионой Хілл Баканов обговорював практичні кроки стратегічного партнерства між двома державами.

“Україна розраховує на безперервний і більш інтенсивний діалог з представниками Білого дому та Державного департаменту США”, – сказав він.

Член Палати представників, співголова Українського конгресу Марсія Каптур запевнила в підтримці України з боку американських законодавців в контексті подальшого поглиблення співпраці з безпеки між двома країнами.

Візит Баканова проходить на запрошення американської сторони, його мета – ознайомити керівника СБУ з результатами українсько-американського співробітництва в сфері безпеки.

Нагадаємо, 1 червня стало відомо, що Володимир Зеленський отримав від президента США Дональда Трампа запрошення відвідати Вашингтон з офіційним візитом.

Пізніше спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що точна дата візиту Зеленського в Вашингтон поки не встановлена.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet