У Зеленського обговорили економічні проблеми Донбасу

Новини політики

В Офісі президента України Володимира Зеленського відбулася робоча нарада з економічних проблем Донбасу.

В Офісі президента Володимира Зеленського відбулася нарада, на якій обговорювалися економічні проблеми Донбасу, повідомила прес-служба Адміністрації президента в Facebook ввечері 26 червня.

“Сьогодні в Офісі президента України під керівництвом першого помічника глави держави Сергія Шефіра та за участю радника президента з питань економіки Олега Устенка відбулася робоча нарада з економічних проблем Донбасу”, – йдеться в повідомленні.

Доповіді на теми економіки Донбасу представив експерт з регіонального розвитку, голова спілки випускників Королівського коледжу Лондона Олексій Стародубов, а також низка фахівців з інвестицій, вугільної і металургійної промисловості, енерго- і водопостачання та інших галузей господарства.

“Особливу увагу учасники наради приділили питанням співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та іншими донорськими структурами”, – йдеться в повідомленні.

За результатами наради ухвалено рішення про проведення експертних зустрічей на регулярній основі для відпрацювання конкретних кроків у рамках стратегії президента з розвитку Донбасу.

На Донбас приїхав глава Військового комітету ЄС

Раніше повідомлялося, що на Донбасі погодили розведення сил. Так, розведення сил у Станиці Луганській відбудеться протягом трьох днів з 26 по 28 червня.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet