П’ять пріоритетів “ЄС”

Публікації Трибуни Праці

 

Мир, євроінтеграція, добробут: партія Порошенка назвала основні напрями, які відстоюватиме в парламенті

Забезпечити добробут і безпеку для кожного українця та захистити той фундамент державності, який був закладений протягом попередніх п’яти років – з такими завданнями йде у Верховну Раду партія “Європейська Солідарність” на чолі з Петром Порошенком.

Команда “ЄС” переконана: майбутнє України – лише з Європою, її високими соціальними стандартами й заможним життям. “Ми нікому не дозволимо звернути Україну з європейського шляху, повернути назад у російські кайдани”, – наголошує Порошенко.

Для досягнення цієї мети “Європейська Солідарність” визначила п’ять принципових пріоритетів, які відстоюватиме в парламенті.

Перший пріоритет – припинення війни. У “ЄС” наголошують: мир можливий лише після повного виведення російських військ. Далі – введення миротворців ООН на всю непідконтрольну територію Донбасу.

“Ми маємо абсолютно чітку стратегію, яка базується на міжнародному праві і національних інтересах України. Цей план був напрацьований протягом п’яти попередніх років, і ми твердо переконані, що сьогодні такі можливості перед Україною відкриваються”, – наголошує Петро Порошенко.

Другий пріоритет – вступ до НАТО, який гарантує безпеку Україні та її громадянам. За 70 років жоден агресор не напав на жодну з держав-членів Північноатлантичного Альянсу, адже всі інші одразу б стали на її захист.

Третій пріоритет нерозривно пов’язаний з другим – приєднання до Євросоюзу – не як самоціль, а як гарантія впровадження європейських економічних та соціальних стандартів в Україні.

“Багато  хто говорить, що нам насамперед потрібні соціальні закони, бо  НАТО, ЄС, томос, армію на хліб не намажеш. А я скажу важливіше: коли у нас буде безпечна, сильна, економічно розвинута країна, в якій діятимуть стандарти НАТО і ЄС, – це означає, що у кожного з нас буде достойна пенсія, достойна зарплата і ми будемо жити, як повноцінні європейці”, – наголошує відома волонтерка, фахівець з міжнародних питань Софія Федина, п’ятий номер у списку “Європейської Солідарності”.

Саме добробут кожного українця – четвертий пріоритет, до якого ведуть три попередні. Адже заможне і спокійне життя неможливе без міцної системи безпеки та високих соціальних стандартів. “Ми побудували нову армію, забезпечили світову коаліцію солідарності з Україною. Зараз ми твердо переконані, що здатні забезпечити рішучі зміни в економіці”, – підкреслює Петро Порошенко.

За п’ять років свого президентства він довів, що неможливе – можливо: була відновлена й розбудована потужна армія, українці отримали безвізовий режим з державами ЄС, незалежну канонічну Церкву. Але зміцнення України аж ніяк не задовольняло Росію та її сателітів у нашому політикумі, які знову рвуться до влади. Тому своїм п’ятим пріоритетом “ЄС” оголосила опір будь-яким спробам збити країну з курсу на Євросоюз та НАТО і повернути назад “під Росію”.

«За вихід з-під впливу РФ Україна заплатила надто дорогою ціною: життями і здоров’ям тисяч людей, які постраждали від російської агресії на Сході”, – підкреслює командир медичного батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич, яка йде до парламенту в першій десятці “ЄС”.

«І не допустити реваншу проросійських сил – наш перед ними святий обов’язок», – переконана Яна Зінкевич.