Зеленський пообіцяв захищати українську мову

Новини України

У Конституції записано, що єдина державна мова в Україні – українська, зазначив президент.

Президент України Володимир Зеленський буде захищати українську мову. Про це він сказав під час зустрічі з керівництвом Світового конгресу українців та Конгресу українців Канади в Торонто, повідомляє прес-служба глави держави у вівторок, 2 липня.

Зокрема, президент подякував українцям Канади за всебічну підтримку України.

“Дякую кожному з вас за те, що ви завжди підтримуєте незалежність, нашу територіальну цілісність. Волонтерську й соціальну справу, яку ви робите, важко переоцінити. Йдеться про підтримку України з початку російської агресії”, – сказав Зеленський.

Він також наголосив на важливості підтримки української мови та євроатлантичного курсу України.

“У Конституції записано, що єдина державна мова в Україні – українська. Я як президент, як гарант Конституції буду захищати українську мову, наш суверенітет і наш курс до Європи і НАТО”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні було опубліковано керівника Офісу президента інтерв’ю Андрія Богдана, в якому той запропонував Донбасу дозволити російську мову як регіональну.

У свою чергу представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук підкреслив, що заява Богдана про регіональний статус російської мови на Донбасі є його особистою позицією.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet