У штабі ООС розповіли про користь розведення сил

Новини України

Сепаратисти відійшли на 1500-1600 метрів від тих позицій, на яких вони перебували, розповів генерал-майор Богдан Бондар.

Заступник командувача штабом операції Об’єднаних сил на Донбасі генерал-майор Богдан Бондар запевнив, що українські військові не відійшли з позицій поблизу Станиці Луганської, де відбулося розведення сил, а поліпшили їх, передає Громадське.

“Ми поліпшили в певному сенсі і зайняли позиції, скажімо так, більш підготовлені. В тому числі, можливостями протидії артилерії сепаратистів, протитанкових ракетних комплексів, як це було, наприклад, сьогодні із санітарним автомобілем”, – розповів Бондар.

Він також зазначив, що водночас вдалося змусити бойовиків істотно змінити позиції. “Ми змусили бойовиків відступити з нашого берега і реально відійти на 1500-1600 метрів від тих позицій, на яких вони перебували”, – наголосив заступник командувача штабом ООС.

Розведення сил на Донбасі. Що сталося

Раніше повідомлялося, що на Донбасі погодили розведення сил. Так, розведення сил у Станиці Луганській тривало протягом трьох днів з 26 по 28 червня.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet