Названо терміни зустрічі Зеленського і Трампа

Новини політики

Підготовка зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Дональда Трампа завершиться в серпні-вересні.

Представники команди президента Володимира Зеленського на поточному тижні відвідають Вашингтон для спільної з посольством України в США підготовки зустрічі глави держави з президентом Дональдом Трампом, повідомив посол України Валерій Чалий.

“Ми працюємо над цим. Цього тижня, ви побачите, приїдуть (у Вашингтон – ред.) представники президента Зеленського, і ми разом будемо тут працювати, щоб визначити і дату візиту, і наповнити його змістом. Я думаю, це питання наступних місяців”, – розповів Чалий в ефірі Голосу Америки.

На уточнююче запитання він додав, що “в серпні-вересні візит має бути повністю підготовлений”.

Крім того, Чалий спростував припущення, що звучали останнім часом в Україні про те, що США чекають, а президент “не їде, бо не може знайти часу”.

“Ні президенту Зеленському, ні Україні, ні Сполученим Штатам не потрібна картинка, просто картинка двох президентів. Вони між собою знайдуть хімію. Вони вже в телефонних розмовах між собою знайшли цю хімію відносин. Інша справа – який буде зміст”, – заявив дипломат.

Посол зазначив, що посольство України проводить інтенсивну роботу з підготовки змісту зустрічі двох президентів.

Зеленський назвав одну з тем зустрічі з Трампом

Нагадаємо, раніше Зеленський отримав від Трампа запрошення відвідати Вашингтон з офіційним візитом. Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що у Вашингтоні чекають на приїзд Зеленського найближчим майбутнім, але термінів не назвав.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet