Футбольна перемога: “Діназ” прийнято до професійної футбольної  ліги

Публікації Трибуни Праці

 

Вишгородський ФК “Діназ” увійшов до складу Професійної футбольної ліги України (ПФЛ). Про це стало відомо на черговій ХХVII конференції ПФЛ.

Минулого тижня у столичному Домі футболу зібралися представники клубів Першої та Другої футбольних ліг, аби урочисто прийняти до складу ПФЛ чотирьох новачків. Серед яких добре відомий усім ФК “Діназ” (Вишгород, Київська область), а також “Альянс” (Сумська область), “ВПК-Агро” (Дніпропетровська область) та ФК “Ужгород” (Закарпатська область).

Як зазначає засновник клубу Ярослав Москаленко, ця подія стала логічним завершенням 20-річного шляху «Діназу» від однієї команди до дитячої академії з цілою інфраструктурою (в якій, до речі, тренується близько 500 дітей з Вишгородського району).

«Зараз ми досягли верхівки футбольної піраміди – клуб у професійній лізі. За цей час нашими кваліфікованими тренерами підготовлено тисячі дітей-гравців, а діназівцями – зіграно сотні переможних матчів. Я впевнений, що новий етап розвитку футбольного клубу – професійна футбольна ліга – стане для діназівців ще більш успішним», – прокоментував він новину на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Я ніколи не сумнівався, що «Діназ» поступово увійде в еліту українського футболу. І сьогодні, отримавши статус професійного клубу, ми нарешті завершимо процес становлення, збережемо у себе найкращі футбольні таланти і будемо далі рухатися вперед», – переконаний Ярослав Москаленко.

Отже, відтепер стежитимемо за грою вишгородців вже у новому сезоні Другої ліги чемпіонату України.

 

Ольга АВРАМЕНКО.