«Я йду в парламент захищати інтереси жителів постраждалих районів!»

Публікації Трибуни Праці

 

Шановні жителі Іванківщини!

Я, хоч живу і працюю набагато ближче до столиці, проте, як і ви, на собі відчуваю не лише вплив наслідків аварії на ЧАЕС (про захист від якого наша влада давно забула) а й політичних, правових та економічних негараздів, у яких опинилась наша багата надрами, працьовитими, щедрими і талановитими людьми, держава. Тому прийняв непросте, але досить відповідальне для себе рішення – заради нашого з вами майбутнього, заради майбутнього наших дітей – представляти ваші інтереси у Верховній Раді України.

Хочу, щоб всі ми жили в країні, де панують мир, злагода, взаєморозуміння, взаємопідтримка, порядність, професіоналізм і рівність всіх перед законом. Яких, на жаль, у реальному житті ми поки що не бачимо. Я впевнений, що разом ми спроможні створити  для них усі умови.

Запевняю, що буду гідним вашої високої довіри і ваших сподівань. Дотримуватись слова, як учили мене батьки: вони  за фахом – вчителька та будівельник.

Як засновник і активний учасник волонтерського руху міста Буча та громадської організації «Бучанська Варта», неодноразово перебував з гуманітарною місією у всіх найгарячіших точках проведення АТО (ООС). На власні очі переконався, у якій небезпеці перебуває наша країна і яку вагому справу виконують для фронту волонтери і патріоти. Завжди буду на їх боці і робитиму все заради перемоги, нашої з вами перемоги!

Маю багаторічний практичний досвід роботи в органах місцевого самоврядування – як депутат і секретар Бучанської міської ради. Знаю проблематику та можливості населених пунктів і територіальних громад на прикладі свого рідного, красивого, сучасного і дійсно європейського міста Буча Київської області.

Не належав і не належу до жодної політичної партії. У парламенті планую об’єднуватися виключно з тими, хто служить тільки інтересам України. Відчуваю в собі достатньо знань, сил, енергії і досвіду, віри в успіх,  щоб при вашій підтримці навести порядок у нашому спільному домі – рідній державі.

Основні зусилля в нашій спільній діяльності пропоную зосередити на дотриманні Конституції України. Зокрема, вимог статті 3, згідно з якою людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Дотримання права на судовий захист власності, розвиток власного бізнесу, створення робочих місць і надання молоді можливості реалізувати себе. Це – моя мета!

Я – за люстрацію. Але вона має відбуватися не огульно, а через об’єктивний і правомірний контроль за роботою суддів, прокурорів, поліцейських, військових та громадських діячів. Основним критерієм діяльності людей на посадах різних рівнів повинна стати їх позитивна оцінка з боку громадян. Усе це знайде відображення в запропонованих мною законодавчих актах.

Ми можемо змінити життя на краще. Я багато років не мирюся з несправедливістю і живу ідеями вирішення проблем в Україні.

Обіцяю з першого дня роботи в парламенті бути максимально відкритим, регулярно проводити особисті зустрічі з виборцями, звітувати про свою роботу, навести порядок у нашому виборчому окрузі.

Ми разом зробимо заможною, красивою і вільною нашу Україну. Державу, якою будемо пишатися! Це завдання – міра нашої відповідальності перед майбутніми поколіннями. І я докладу максимум зусиль, щоб ви, шановні іванківці, не пошкодували про свій вибір.

Слава Україні! Слава її Героям!

Кандидат в народні

 депутати України

по 96-му округу

Василь Павлович ОЛЕКСЮК.