РАЗОМ МИ В СИЛАХ ЗМІНИТИ ВСЕ!

Публікації Трибуни Праці

 

АВТОБІОГРАФІЯ

Я народився 19 лютого 1979 року на Чернігівщині, в с. Івангород. Живу у Вишгороді, виховую двох синів.

Після закінчення у 1996 році спеціалізованої школи № 16 вступив до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Здобув вищу освіту за спеціальністю – економіст. Паралельно працював.

У своїй трудовій діяльності я неодноразово стикався із беззаконням та свавіллям з боку контролюючих органів, з перешкоджанням чесній та законній діяльності, із тими утисками, які постійно переживає малий та середній бізнес. Тому я вирішив здобути знання з юриспруденції та у 2012 році вступив до Національної академії внутрішніх справ, м. Київ, на юридичний факультет.

Розпочав свою трудову діяльність у 1997 році з простого менеджера, а з  2001 по 2011 роки – на керівних посадах: працював директором компанії «Геолсервіс», директором «Профрембуду», в.о. директора ДП «Крисківський спиртовий завод». З 2011 року по даний час займаюся інвестуванням у будівництво та громадською діяльністю.

2015 року був обраний депутатом VII скликання Київської обласної ради по виборчому округу №22, Вишгородський район. Призначений головою комісії з питань сім`ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму. Заснував благодійну організацію «Благодійний фонд Романа Буковського», де я є Почесним Президентом.

Багато років поспіль я присвятив громадській діяльності. Реалізував низку благодійних програм, зокрема, медичних та спортивних. У 2011 році на громадських засадах             очолив ФК “Межигір’я”. Постійна підтримка спортивних заходів стала невід’ємною частиною мого життя. Вважаю, що кожен може долучатися до благодійності і робити це з відкритим серцем.

Обраний кандидатом у народні депутати від партії «Батьківщина» по 96­му територіальному виборчому округу Київщини.

Вважаю, що мої справи – моя візитівка. У Верховній Раді пріоритетними питаннями для мене будуть сприяння розвитку медицини на селі, соціальний сектор, зокрема, повернення пільг чорнобильцям, підтримка малого та середнього бізнесу, збільшення пенсій до рівня реального прожиткового мінімуму.

МОЯ ПРОГРАМА

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Прагнучи змінити нашу країну на краще, я сьогодні звертаюся до вас з єдиним проханням – бути чесними по відношенню до себе, своїх рідних та до нашої неньки – України.

У житті нашої Батьківщини настає такий переломний момент, коли ми можемо і повинні докорінно змінити наше життя! Саме від вашого голосу, зваженої та відповідальної громадянської позиції залежить майбутнє та добробут нашої держави. І якщо кожен буде вважати, що його голос – вирішальний, то лише таким чином ми зможемо досягти змін на краще. Треба діяти!

Я завжди ставлю перед собою амбітні, але реалістичні цілі, відповідально ставлюся до кожної справи. Маючи економічну та юридичну освіти, я чітко розумію, що доля українців залежить не тільки від любові до своєї праці та їх високого фаху, а і від законів, які повинні нас захищати.

Закони повинні захищати простих людей, а не олігархів. Кожен, хто прагне працювати чесно, повинен бути захищений своєю державою!

Моя програма – це низка конкретних цілей, які я втілюватиму у життя протягом своєї каденції. Впевнений, що зможу донести до парламенту проблеми кожного громадянина. Буду стояти на захисті прав людини та українського державотворення!

 

Моя робота, як народного депутата України, першочергово буде спрямована на:

  1. На законодавчому рівні сприяти розвитку малого та середнього бізнесу – зменшення адміністративного тиску, зменшення податкового навантаження, кредитування малого та середнього бізнесу на європейських умовах.
  2. Газ українського видобутку має бути спрямований на потреби населення. Доступного українського газу достатньо для потреб людей. Саме тому ціна на газ для населення має бути знижена в два рази! У свою чергу, це дозволить зменшити тарифи на тепло й гарячу воду.
  3. Сприяння Програмі доступного житла. Придбання житла без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків. Ставка за такими кредитами буде становити не більше 3 % річних. Іпотечний кредит буде видаватися на строк від 10 до 30 років.
  4. Повернення пільг та збільшення пенсій учасникам ліквідації на ЧАЕС.
  5. Сприяння налагодженню транспортного сполучення між найвіддаленішими населеними пунктами.
  6. Доступна медицина кожному! Буде запроваджено обов’язкове медичне страхування за рахунок коштів роботодавців з одночасним зменшенням удвічі податкового навантаження на їх підприємства. Медичне страхування забезпечить кожного громадянина безоплатними медичними послугами всіх рівнів і вищої якості, безоплатними ліками, а також дозволить підвищити заробітну плату медиків. Медична реформа має забезпечувати належне медичне обслуговування, особливо для населення сільської місцевості. Сучасний фельдшерсько­акушерський пункт – у кожне село. Також сприятиму поверненню людям права викликати лікаря додому.
  7. Справедливі пенсії. Сприятиму збільшенню пенсій до рівня реального прожиткового мінімуму, затвердженого законом. Пенсійні внески відкладатимуться на особовий пенсійний рахунок кожної людини, пенсійні збереження будуть щорічно індексуватись. Буде скасовано порядок, який позбавляє пенсій працюючих пенсіонерів.

Щиро впевнений, що Україна й українці нарешті стануть жити краще, щасливіше і заможніше.

ТОМУ Я ПРОШУ ВАС 21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ ПРИЙТИ НА ВИБОРЧУ ДІЛЬНИЦЮ ТА ЗРОБИТИ СВІДОМИЙ І ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР.

РАЗОМ МИ В СИЛАХ ЗМІНИТИ ВСЕ!

З повагою –

Роман Буковський.