МінТОТ: виплачувати пенсії в «ЛДНР» неможливо

Новини України

Питання виплати пенсій жителям непідконтрольних територій пов’язано не тільки з банківською системою, а й з оплатою податків, пояснили в міністерстві.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що виплата пенсій на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей до повернення територій в Україні – неможливі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, виплата пенсій неможлива в зв’язку з відсутністю банків.

“Це неможливо. Банків немає. Банки відновити неможливо. Безпека не може бути забезпечена. Вимоги щодо протидії відмиванню грошей забезпечити неможливо. Тому є тільки одна схема. Як і зараз, отримувати пенсію на картки, видані Ощадбанком України”, – заявив Черниш.

За словами міністра, питання виплати пенсій жителям ОРДЛО пов’язане не тільки з банківською системою, а й з оплатою податків.

“Пенсійний фонд не просто наповнюється з повітря. Ви ж знаєте, що “віджали” підприємства, які до останнього моменту ще й платили податки. Підприємства, які там працювали, до останнього дня платили податки в бюджет України”, – зазначив міністр.

Раніше повідомлялося, що в Україні зросла пенсія. Підвищення виплат торкнеться двох категорій пенсіонерів – тих, що мають великий трудовий стаж, і тих, хто отримує мінімальну пенсію.

Коли на пенсію. КСУ змінив вимоги до стажу

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet