Главу одеської ОДА визначить конкурс – Зеленський

Новини України

Глава держави особисто знає кандидата на посаду губернатора – бізнесмена Андрія Андрейчикова, однак він вирішив не ризикувати.

Кандидатура нового голови Одеської облдержадміністрації буде визначена на відкритому конкурсі. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Одеську область, повідомляє Інтерфакс-Україна в суботу, 13 липня.

Так, на нараді з питань розвитку морських портів України в Одесі на питання присутніх, чи буде призначений новий глава Одеської ОДА, Зеленський відповів: “Сьогодні – ні”.

“У нас є ідея щодо цього… Через те, що дуже багато джерел щось на Андрейчикова пишуть (бізнесмен Андрій Андрейчиков – ред.), я хочу реально хоч щось, хоч один доказ… Дуже багато людей, які маніпулюють в ЗМІ, тому я думаю, що ми приймемо рішення. Ми мали дуже хороший експеримент у Львівській області, ми знайшли там дуже потужних людей … я думаю, що ми не можемо ризикувати в Одесі, навіть Андрейчикова, якого я особисто знаю. Тобто ми проведемо конкурс в Одесі. Буде конкурс. Тому що це дуже відповідальна місія, і ми не хочемо вас, одесити, підвести”, – пояснив президент.

Зеленський заявив, що особисто знає Андрейчикова, і це рішення його не стосується.

Раніше 26 червня Кабінет міністрів на засіданні підтримав призначення восьми глав ОДА, чиї кандидатури запропонував Зеленський. Зокрема, головою Одеської ОДА пропонувалося призначити Андрія Андрейчикова. Він – один з найбільших операторів ринку металобрухту в Україні, очолює громадську організацію Асоціація вторинних металів і ресурсів.

Одеські активісти звинувачують Андрейчикова в знайомстві і зв’язках з одним із одеських сепаратистів, лідером партії Родина, колишнім депутатом Ради Ігорем Марковим. Хоча сам Андрейчиков заявив, що не знайомий з Марковим.

Також Володимир Зеленський заявляв, що не знає про зв’язки Андрейчикова з сепаратистами і попросив надати йому докази.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet