Російський телеведучий Малахов потрапив на Миротворець

Новини України

Телеведучий потрапив в “чорний список” за “свідому участь в інформаційно-пропагандистській провокації Росії”.

Російського телеведучого Андрія Малахова внесли в базу сайту Миротворець. Про це свідчить інформація на ресурсі в суботу, 13 липня.

“Свідома участь в інформаційно-пропагандистській провокації Росії (країна-агресор) – т.зв. “телеміст між Росією і Україною “Треба поговорити”, організований антиукраїнським пропагандистським каналом Росія 1″- йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що Миротворець просить правоохоронні органи України розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення Малаховим усвідомлених діянь “проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень”.

Напередодні Андрій Малахов разом з ведучою Марією Ситтель провів на телеканалі Росія 1 прямий ефір програми Треба поговорити, який став альтернативною скасованого телемосту між каналами Росія 1 і NewsOne. Останній відмовився від участі в цьому проекті через отримані погрози.

Також повідомлялося, що ГПУ відкрила дві справи на телеканал NewsOne, який планував провести телеміст з російським каналом.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet