ОБСЄ: В районі розведення сил стріляє артилерія

Новини України

Представники моніторингової місії зафіксували біля житлових будинків вирви від снарядів, випущених з боку сепаратистів.

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували на ділянці розведення сил в районі Золотого (Луганська область) вирви від 122-мм артилерійських снарядів, випущених по житловому району з південного і південно-східного напрямків, де перебувають сепаратисти. Про це повідомляється в звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

“10 липня на ділянці розведення в районі Золотого, на південній околиці населеного пункту Катеринівка (підконтрольний уряду, 64 км на захід від Луганська), БПЛА СММ малого радіусу дії виявив близько 20 вирв, які утворилися, за оцінкою, недавно в результаті розривів 122-мм артилерійських снарядів, випущених з південного і південно-східного напрямків”, – йдеться в звіті.

Зазначається, що п’ять з вищевказаних вирвів були приблизно в двох метрах від житлових будинків, а у чотирьох з будівель (два будинки і два сараї) була зруйнована азбестова покрівля, вікна були пошкоджені. БПЛА СММ малого радіусу дії також зафіксував пошкодження ліній електропередачі, зборів, дерев і присадибних ділянок неподалік (все, за оцінкою, в результаті розльоту осколків).

Біля автодороги T1306 приблизно в 50 м на південь від залізничного моста за допомогою цього БПЛА також було виявлено 18 вирв, які, за оцінкою, утворилися недавно в результаті розривів 82-мм мінометних мін (визначити напрямок вогню не вдалося), а також ще сім вирв, які, за оцінкою, утворилися недавно в результаті розривів 122-мм артилерійських снарядів, випущених з південного і південно-східного напрямків.

У штабі ООС розповіли про користь розведення сил


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet