США сподіваються на обмін полоненими між РФ і Україною

Новини політики

Спеціальний представник США висловив надію, що Росія погодиться на обмін полоненими з Україною.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер розраховує, що Росія й Україна здійснять обмін ув’язненими і що це зміцнить довіру між двома країнами.

“Я щиро сподіваюся, що Москва погодиться на цей обмін ув’язненими. Це буде важливим кроком для зміцнення довіри і возз’єднання ув’язнених з їхніми сім’ями. Якщо все пройде успішно, це буде результатом прямої участі президентів Зеленського й Путіна”, – написав Волкер в Twitter у вівторок , 16 липня.

I sincerely hope Moscow agrees to this prisoner exchange. It would be an important step to build confidence and reunite prisoners with their families. If successful, it will be the result of direct engagement between Presidents Zelenskyy and Putin.

— Kurt Volker (@SpecRepUkraine) 16 июля 2019 г.

11 липня президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним обговорили ситуацію на Донбасі й обмін полоненими.

Омбудсмени України і Росії Людмила Денисова та Тетяна Москалькова обмінялися списками українців і росіян, які перебувають у СІЗО і в’язницях двох країн.

Заступник голови Офісу президента Вадим Пристайко повідомив, що на зустрічі радників лідерів країн “нормандського формату” досягнута домовленість про обмін “певної кількості” полонених.

“Протягом місяця домовилися здійснити обмін певної кількості, як ми назвали, наших полонених”, – сказав він.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet