У штабі розповіли, як будуть голосувати військові

Новини України

Голосування військовослужбовців буде здійснюватися за чергою, відповідно до визначеного командуванням графіку.

У штабі операції Об’єднаних сил розповіли, як військові будуть голосувати на виборах в Раду, які відбудуться вже цієї неділі, 21 липня. Про це розповів полковник Євген Попович, повідомляє прес-центр ООС.

Як зазначається, голосування відбудеться на звичайних дільницях, а відповідні заяви щодо зміни місця голосування військовослужбовців вже направлені до реєстру виборців.

“Голосування особового складу на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року здійснюватиметься на звичайних виборчих дільницях. Організована подача до Державного реєстру виборців заяв військовослужбовців для тимчасової зміни місця голосування. Державним реєстром виборців визначені виборчі дільниці, на яких буде здійснюватися голосування особового складу” , – повідомив він.

При цьому, за словами Поповича, дотримуються вимоги до законодавства щодо захисту персональних даних військовослужбовців.

“Голосування військовослужбовців буде здійснюватися по черзі, відповідно до визначеного командуванням графіку, з розрахунком, щоб надати можливість кожному військовослужбовцю реалізувати своє право голосу з одночасним збереженням рівня бойової готовності та виконанням поставлених завдань”, – повідомив він.

Нагадаємо, 15 липня українці мали останню можливість змінити місця голосування на позачергових виборах до Верховної Ради.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.