Ярослав Москаленко: «Нехай кожен знайде свою квітку папороті та завжди буде огорнений любов’ю!»

Публікації Трибуни Праці

 

На запрошення місцевих громад народний депутат України Ярослав Москаленко  взяв участь у відзначенні Дня села Страхолісся і в святкуванні  Івана Купала в Запрудці.

Як годиться, з піснями та танцями, зі смачною рибною юшкою святкували  жителі двох  сіл.

– У Страхоліссі, де відзначали День села, я  із захопленням спостерігав, яка там була чудова атмосфера… Ми повертаємось до тих традицій, коли зустрічаються діти, батьки, онуки, друзі й спілкуються, даруючи один одному насолоду неповторної миті. І що б хто не говорив, повірте мені, село відроджується. Бо святкування відбулося на славу, бо в дружньому колі зібрались найрідніші люди, ті, які працюють заради добробуту села, які народились тут, живуть і своїми добрими справами уквітчують маленьку батьківщину. Від усієї душі побажав  жителям Страхолісся щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай же і надалі процвітає рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди поважного віку. А я буду робити все від мене залежне, аби допомогти їм у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне моє завдання, – сказав Ярослав Москаленко.

У селах завжди дотримувались народної обрядовості. Тому і цього року давнє свято Івана Купала у селі Запрудка відбулося  із дотриманням ритуалів: юні красуні­дівчата плели віночки та пускали їх на воду, в’язали стрічки на вербу – щоб скоріше щасливо вийти заміж.

– У мене вже склалася добра традиція – відзначати народні, національні свята разом з людьми, які  зберігають і розвивають нашу автентичність.  Це допомагає зрозуміти українську культуру та історію й  дає усвідомлення необхідності збереження та підтримки рідної мови й культури. Українські народні традиції мають бути збережені для наступних поколінь, – зауважив народний депутат.

Спілкуючись із селянами, Ярослав Москаленко розповів, що має ще багато планів подальшої співпраці з місцевою владою, зокрема, стосовно благоустрою населених пунктів.