Українку, яку підозрюють в торгівлі дітьми, знову затримали в Грузії

Новини України

Жінка їхала поїздом з Баку в Тбілісі. Грузинські правоохоронці зупинили поїзд, затримали жінку і відвезли її в невідомому напрямку.

Українку Юлію Сусляк, яку підозрюють в торгівлі дітьми, знову затримала грузинська поліція. Про це повідомляє Руставі 2 в неділю, 21 липня.

Імовірно, 36-річна жінка була затримана під час повернення з Баку в Тбілісі. В районі міста Гардабані співробітники МВС зупинили поїзд і силою відвезли Сусляк в невідомому напрямку.

Уточнюється, що затримання пройшло за вказівкою генпрокурорів прокуратури Грузії Теї Гіоргадзе і Маріам Гогореліані. Однак у відомстві причетність до зникнення Сусляк заперечують.

Уперше жінка була затримана в квітні, коли прямувала з України до Грузії. Вона стверджувала, що всі 10 дітей, які були з нею, її. Однак поліція запідозрила недобре, оскільки деякі діти були народжені в один рік.

Сусляк підозрювали у продажу дітей в Абхазії. Потім було встановлено, що вона дійсно є матір’ю всіх дітей, частина з яких була зачата штучно. Діти були передані Україні, а сама жінка виявилася в грузинській в’язниці, поки матеріали її справи не передали українській стороні.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet