“БЕРЕЗКУ” ЧИТАЮТЬ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Уже кілька місяців минуло відтоді, як я отримала для нашої сільської бібліотеки книгу Михайла Ласкавого “Березка”, та скористатись професійною перевагою (щоб бодай ознайомитись зі змістом) до цього часу ніяк не вдавалось. Тому, що з першого дня книгу взяли читачі. Самі встановили чергу, я лиш перереєстровувала формуляри. І ось, нарешті, я перечитую останню сторінку цієї книги, яка захоплює читача з перших її рядків і не відпускає до останнього.

Історія долі двох головних героїв – наших сучасників не залишає байдужим нікого. Книга насичена добром, душевною чистотою, вірністю дружби і кохання, яких так нам сьогодні не вистачає. А чудові ілюстрації Лілії Литвин доповнюють її зміст.

Цікавим моментом є і те, що згадуються всім нам знайомі місця в Іванкові: житловий масив Мурашки, ресторан “Тетерів”, “Шанхай”, зупинка “Поліклініка”….

Тож хочу від імені сидоровицьких читачів і від себе особисто подякувати автору і видавцям за змістовну книгу, побажати їм творчого натхнення. Побільше б таких видань – і, повірте, двері в бібліотеку не зачинятимуться.

Тетяна МУХОЇД,

бібліотекар,

с. Сидоровичі.