Підслухано

Публікації Трибуни Праці

 

Зять до тещі (колишньої продавчині магазину продтоварів): «Мамо, за  законом про захист прав споживачів, я Вам повертаю Ваш «виріб»: він – бракований…».

Теща до зятя: «Е, синочку, за цим  законом ти мав повернути  «виріб» протягом 14 календарних днів. А скільки часу пройшло? – 6 місяців! Так що зіпсував – то й користуйся тепер…».

***

Якось на вокзалі спостерігала таку картину: сім’я – огрядний молодий чоловік і тендітна, енергійна молодичка  – чекає транспорт. Дружина до чоловіка: «Пильнуй валізи, я піду куплю пиріжків…». Та й пішла. Незабаром повернулась з двома пиріжками, один дає чоловіку.

А він: «Ти що, тільки один купила? Для мене це мало!..». Дружина: «Ах ти, Путін ненажерливий, все ніяк свою пельку не напхаєш, все тобі мало, он очкур скоро лопне на пузі…».

Чоловік від цих слів аж зблід, та як підскочить, незважаючи на свою вагу, і до дружини: «Ти, та, що клялась мені в коханні на все життя, обзиваєш мене найганебнішими словами? Як ти могла мене зрівняти?!. Навіть вимовити гидко!.. Нормальні  жінки чоловіків «козлами» обзивають, а ти…».

Пасажири, що були поряд, вибухнули гучним реготом…

Почула Валентина ГУРИН.