“Расовий скандал” в медицині: Супрун і радник Зеленського посварилися

Новини України

Власник клініки “Борис” і можливий наступник Супрун Михайло Радуцький вважає, що у представників різних рас по-різному протікають і лікуються хвороби.

Засновник мережі приватних клінік Борис Михайло Радуцький – можливий наступник в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун – вважає, що для різних рас існують різні особливості лікування тих чи інших захворювань. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Ваше здоров’я.

“Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їхнього лікування. Тому протоколи повинні бути тільки державними, написаними українською мовою, затвердженими Міністерством охорони здоров’я і Мін’юстом, адаптованими”, – сказав Радуцький.

Супрун висловила здивування його словами. “Ми вже нагадували народному депутату Ользі Богомолець, що не буває жодних” імунних потреб нації “, а хвороби не знають національних або територіальних кордонів. Тому жителі будь-якої країни світу можуть заразитися тим самим вірусом кору, поліомієліту або збудником дифтерії”, – написала вона у Facebook.

Вона пояснила, що міжнародні протоколи – це гайдлайни для лікарів, універсальні алгоритми призначення лікування пацієнтові. Вони створюються медичним співтовариством на основі багаторічних досліджень і пошуків оптимального шляху лікування. Анатомія для українців, американців чи поляків – однакова. Процес протікання тих чи інших захворювань теж однаковий.

Раніше Супрун дала поради новообраним нардепам. Глава МОЗ закликала новообраних депутатів винести питання здоров’я українців за межі політичних проектів і кар’єр.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet