ТУРИСТИЧНІ ЕКСКУРСІЇ ПЛАНУЮТЬСЯ. АЛЕ ПОКИ ЩО – ДЛЯ ШКОЛЯРІВ…

Публікації Трибуни Праці

 

 

На початку липня, коли президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», актуальною стала ця тема. Щоправда, їй передував ще й вихід нинішньої весни на екрани американського фільму «Чорнобиль». Після якого значно зросла кількість екстрім­туристів у Чорнобильську зону відчуження…

Повністю згадуваний документ не цитуватиму – лише частково. Наприклад, виданий указ з метою «…стимулювання відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, підтримки природоохоронної діяльності на цих територіях, створення умов для використання їх туристичного потенціалу, популяризації та утвердження бренд­меседжу «Безпечний Чорнобиль».

Задумка хороша. Але питання безпеки, на мою думку, зараз спірне, – як і було в усі понад тридцять років після аварії. Зокрема, – для нас,  жителів потерпілих від цієї біди районів. Іванківського – зокрема. І все­таки, ми теж думаємо про відродження та розвиток. Й навіть плануємо в себе надавати послуги туристам. В усякому разі, такі чутки останнім часом мають місце.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.