ЗАГИНУЛИ ОДРАЗУ ТРОЄ РОБІТНИКІВ  КУВГ

Публікації Трибуни Праці

 

Здається, погані новини розповсюджуються швидше за хороші…

У Фейсбуку та ЗМІ миттєво поширились повідомлення про те, що в Іванківському районі у колодязі біля водонапірної башти в с. Русаки загинули троє робітників, які проводили там ремонтні роботи.

Розмовляємо з начальником комунального управління водного господарства району Олександром Романенком та майстром цього підприємства Сергієм Бондаренком. Під керівництвом  останнього й проводилась там планова заміна фланця і засувки на резервній трубі, що з’єднує між собою дві водонапірні башти й свердловини біля них.

–  Працювали  там з 9-ї до 12-ї години дня, – розповідає Сергій Андрійович. – Колодязь загальною глибиною 2,5 метра, двоярусний: внизу – два залізобетонні кільця діаметром півтора метра, над ними – вже на бетонній плиті з люком – ще одне, метрове. Відкачували воду з того колодязя мотопомпою, яку довелось розмістити всередині верхнього кільця: по-іншому не можна було.  Поки розвіється деяка загазованість там, вирішили пообідати: якраз пора прийшла. Опісля двоє  хлопців  полізли в колодязь. У котрому за кілька хвилин перед цим вже побував Олександр Соколовський (1986 р.н.): він  поїв першим і, щоб прискорити роботу, захотів  сам відкрутити там пошкоджений іржею фланець труби. Його, вилізши на поверхню, і продемонстрував нам як причину витоку води…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Павло СМОВЖ.