Станиця Луганська тимчасово змінить графік роботи

Новини України

Пункт пропуску буде працювати до 18:00 в зв’язку з роботами із розмінування, які проводяться з боку тимчасово окупованої території.

Скорочений режим роботи знову ввели на контрольному пункті в’їзду-виїзду Станиця Луганська. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС у вівторок, 13 серпня.

Штаб повідомив, що з боку територій Луганської області, тимчасово непідконтрольних Україні, тривають заходи з розмінування місцевості біля зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець.

“Відповідно до рішення командувача Об’єднаними силами і з метою збереження життя і здоров’я цивільного населення, з 12 серпня режим роботи КПВВ Станиця Луганська був змінений – контрольний пункт функціонуватиме щодня до 18:00”, – сказано в повідомленні.

Після зазначеного часу пропуск через КПВВ Станиця Луганська не здійснюватиметься в зв’язку з вибухонебезпекою робіт з розмінування і потенційною загрозою для життя і здоров’я цивільного населення.

Нагадаємо, що раніше пункт пропуску в Станиці Луганській змінював графік роботи з 4 по 10 серпня. В результаті навколо мосту в Станиці Луганській знайшли півсотні мін, а тепер розмінування вирішили продовжити.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet