ПОПЕРЕДНІЙ ВИСНОВОК ЗРОБЛЕНО

Публікації Трибуни Праці

 

 

У минулому номері нашої газети було опубліковано інформацію про трагічну загибель на робочому місці трьох робітників Іванківського комунального управління водного господарства. З джерел, що заслуговують на довіру, редакції став відомим попередній експертний висновок: причина смерті людей – отруєння чадним газом.

Нагадаю: вони працювали на дні колодязя водонапірної башти, з якого перед цим викачували воду мотопомпою. Вона ж була розміщена у верхній частині цього колодязя (конкретніше розповідалось у попередній публікації на цю тему).

Остаточні фахові висновки будуть ще не скоро: у відповідній профільній установі –Київському інституті медико-санітарної експертизи  подібні дослідження тривають довго і їх результати видають, як правило, за кілька місяців. Тоді слідство й робитиме висновки щодо відповідальності чи невідповідальності посадових осіб КУВГ, або ж вини самих робітників, з якими трапився нещасний випадок. А сьогодні  можна говорити лише про нехтування правилами техніки безпеки при виконанні робіт.

Павло СМОВЖ.