Стабільно успішна будівельна організація в районі

Публікації Трибуни Праці

Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників зародилася  в 1956­му році. Цьому передувала Постанова Ради Міністрів СРСР спільно з Центральним Комітетом КПРС від 23 серпня 1955 року і підписаний потім 6­го вересня 1955­го року спеціальний Указ Президії Верховної Ради.

День будівельника у багатьох державах, що стали незалежними після розпаду СРСР, відзначається у другу неділю серпня. У деяких з них це професійне свято було додатково підтверджено відповідними указами та постановами. В Україні  воно встановлено підписаним 22 липня 1993 р. Указом Президента України № 273/93 і також святкується щорічно у другу неділю серпня.

Мова –  про ПрАТ «ПМК-2». Це її робітники виконують уже багато років підряд наймасштабніші роботи на будівельних об’єктах Іванківщини. У сьогоднішній розповіді згадаю лише про два з них – останніх: спорудження  другого корпусу  райцентрівської школи № 2 та реконструкцію стадіону «Промінь». Про обидва наша газета вже дещо розповідала, тож основну увагу акцентуємо напередодні професійного свята будівельників на деяких «свіжих» цифрах, а  також  кадрах цієї організації. Які, як відомо, завжди і скрізь вирішують все…

На зведення двоповерхового шкільного приміщення, а також обладнання потрібно буде понад 32,2 мільйона гривень. Введене в перелік об’єктів, що мають фінансуватися за рахунок 10 відсотків кошторисної вартості спорудження ЦСВЯП у чорнобильській зоні відчуження, воно, за рішенням місцевої влади, фінансується бюджетними коштами району. Річ у тім, що в Київській облдержадміністрації щось «крутять-мутять» з тими грошима «Енергоатому», а проблема розміщення іванківських школярів давно вже не терпить  будь-якого зволікання.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

На знімках: керівник однієї з бригад Іван Мариновський. Він з колегами­ тернополянами працює в цій будівельній організації вже 9 років;  бригада (в неповному складі) Івана Мариновського біля споруджуваного ними нового корпусу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.;  черкащани  і тернополяни на  реконструйованому ними  стадіоні «Промінь». Крайні зліва (на першому фото) та справа  (на другому) – В. Онопрієнко та О. Швець.             

Фото автора.