НОВИЙ ГОЛОВА КОДА ПОБУВАВ У ПОЛІСЬКОМУ РАЙОНІ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Чому через Іванківський район лише проїздом – не будемо гадати: очевидно, на це в Михайла Бно-Айріяна є свої пояснення… Але як би там не було, а  його зустріч з  керівництвом обох районів і м. Славутича відбулась у п’ятницю, 9 серпня   в Будинку культури смт Красятичі – центрі  сусіднього нам Поліського району.

Очільник області та його заступники, які супроводжували голову КОДА, оглянув Поліську центральну районну лікарню, проінспектував проведення робіт з реконструкції Красятицького НВО та реконструкцію Рекреаційного пункту «Березовий гай».

У рамках візиту він провів робочу нараду, як зазначається на сайті облдержадміністрації, «з вирішення проблемних питань Поліського району, а також розбудови відповідної інфраструктури Іванківського району та м. Славутича».  Обговорювалось питання  розподілу коштів на об’єкти соціального призначення згідно затвердженого КОДА Переліку, котрі  мають фінансуватися за рахунок 10-відсоткових відрахувань від освоєння кошторисних витрат на спорудженні ЦСВЯП.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Павло СМОВЖ.