Жителям Луганщини почали підвозити воду

Новини України

У результаті заборгованості за електропостачання відключені об’єкти КП Лисичанськводоканал – чотири насосні станції і дві каналізаційні насосні станції.

Жителям Лисичанська та прилеглих міст в Луганській області, які напередодні залишилися без централізованого водопостачання, почали підвозити воду. Про це повідомляє ДСНС в середу, 21 серпня.

“Протягом доби населенню підвезено 76 куб. м технічної і 40 куб. м питної води (з них підрозділами ДСНС 61 куб. м технічної і 40 куб. м питної води)”, – йдеться в повідомленні.

У ДСНС нагадали, що 19 серпня в результаті заборгованості за електропостачання були відключені об’єкти КП Лисичанськводоканал – чотири насосні станції і дві каналізаційні насосні станції – в місті Лисичанськ.

Тоді без водопостачання залишилися жителі міст Новодружеськ, Привілля і частково міста Лисичанськ – всього близько 80 тисяч осіб.

Також аналогічна ситуація сталася 31 липня, коли за борги була відключена насосна станція Лисичанськводоканал. Без водопостачання залишилося близько 13 тисяч абонентів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet