У Лефортово підтвердили прибуття п’ятьох українських політв’язнів

Новини України

В ізоляторі перебувають Станіслав Клих, Микола Карпюк, Олександр Кольченко, Володимир Балух та Роман Сущенко.

У московському слідчому ізоляторі Лефортово підтвердили перебування в них п’ятьох українських політв’язнів. Про це повідомляє видання Крим.Реалії.

Повідомляється, що в СІЗО перебувають Володимир Балух, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Олександр Кольченко та Роман Сущенко. При цьому також очікується прибуття Павла Гриба.

“Нам про це усно сказав заступник начальника СІЗО “Лефортово” з режиму Олександр Ханов. Він підтвердив перебування таких засуджених: це Балух, Карпюк, Клих, Кольченко і Сущенко. При цьому він сказав, що Гриба немає, хоча для нього вчора прийняли передачу. Тому, швидше за все, якщо все-таки йому передачку взяли, то він повинен бути там”, – повідомив член російської Громадської спостережної комісії Євген Єнікєєв.

Відзначається, що зустрітися з ув’язненими представникам спостережної комісії не вдалося, тому що “ув’язнені написали заяву про відмову спілкуватися”. При цьому самі заяви не були продемонстровані.

Раніше сьогодні російські ЗМІ повідомили про можливе звільнення п’ятьох українських в’язнів, які нібито перебувають у московському СІЗО. Йдеться про Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколу Карпюка, Станіслава Клиха й Олександра Кольченка.

З Одеси до Києва вивезли трьох арештантів на обмін

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш каналhttps://t.me/korrespondentnet