У СН пояснили розподіл місць в комітетах

Новини політики

Напередодні партію звинуватили в нехтуванні рішенням першого засідання підготовчої групи щодо комітетів.

Керівник прес-офісу партії Слуга народу Євгенія Кравчук пояснила принцип визначення складу комітетів нової Верховної Ради, пише Інтерфакс-Україна в середу, 21 серпня.

“Пропорційне представництво в комітетах – це вимога частини 4 статті 81 закону про регламент Верховної Ради України. Відповідно, виконуючи волю українського народу, депутати від партії Слуга народу повинні зайняти 60% від складу кожного комітету Ради. Представництво інших фракцій та позафракційних депутатів також має відповідати результатам позачергових парламентських виборів”, – зазначила Кравчук.

Крім того, вона зазначила, що при визначенні загального кількісного складу комітетів парламенту підготовча депутатська група ґрунтувалася на спільному рішенні про мінімальну та максимальну межу – 7 і 31 член комітету, а також на кількісний склад комітетів Верховної Ради 8-го скликання.

Напередодні представник Європейської солідарності Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Слуга народу знехтувала рішенням першого засідання підготовчої групи і самостійно вирішила, скільки депутатів буде в кожному комітеті нової Ради.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet