Волкер: США готові до зустрічей щодо Донбасу

Огляд преси

США не планує розглядати питання про повернення Росії в G8, поки з боку РФ не буде прогресу в питанні врегулювання ситуації на Донбасі.

У США задоволені роботою “нормандського формату” і готові до зустрічей з врегулювання ситуації на Донбасі в нових форматах. Про це заявив Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє “Інтерфакс-Україна.

“Якщо будуть якісь інші зустрічі – ми з задоволенням візьмемо участь в них і підтримаємо ці спроби”, – сказав Курт Волкер.

Також він додав, що США не планує розглядати питання про повернення Росії в G8, поки з боку РФ не буде прогресу в питанні врегулювання ситуації на Донбасі.

“Це питання не буде розглядатися негайно, але – так, буде одним із нагальних, якщо буде прогрес. У 2014 році Росію виключили з клубу G8 – саме за анексію Криму. Я б хотів побачити, як все це повертається назад. Хотів би бачити, як Росія йде з Криму, і це б створило чудові можливості для відновлення співпраці. Але я не очікую, що це станеться найближчим часом”, – сказав Курт Волкер.

Нагадаємо, в спільній декларації лідерів країн G7 за підсумками саміту у Франції сказано, що зустріч у нормандському форматі за участю лідерів України, Німеччини, Франції та Росії щодо врегулювання ситуації на Донбасі може відбутися вже найближчими тижнями.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet