Rapid Trident: в Україну приїдуть військові США

Новини України

У навчаннях Rapid Trident візьмуть участь близько 3700 військовослужбовців із 14 країн союзників і партнерів НАТО.

В українсько-американських командно-штабних навчаннях Rapid Trident-2019 візьмуть участь 3,7 тисячі військовослужбовців із 14 країн НАТО і партнерів. Про це у вівторок, 27 серпня, повідомляє Укрінформ з посиланням на командування Сухопутних військ США в Європі (US Army Europe).

Навчання пройдуть 13-28 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

“У навчаннях візьмуть участь близько 3700 військовослужбовців із 14 країн союзників і партнерів, зокрема, майже 375 американських військових і представників цивільного персоналу”, – йдеться в повідомленні.

Американська сторона буде представлена ​​на Rapid Trident особовим складом 101-ї аеромобільної дивізії, Національною гвардією Каліфорнії, 7-м навчальним командуванням Сухопутних військ, а також командуванням спеціальних операцій в Європі.

Як зазначається, вчення Rapid Trident мають на меті сприяти подальшій модернізації оборонного сектора України за стандартами США і НАТО, а також зміцненню регіональної безпеки і міжнародної інтеграції.

Нагадаємо, підготовка до навчань Rapid Trident-2019 почалася ще в січні. У Львівській області на Яворівському полігоні пройшла початкова конференція, під час якої обговорювалися і планувалися базові принципи й положення маневрів.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet