Звільнено керівників Нацполіції в чотирьох областях

Новини України

Звільнених голів регіональних управлінь оперативно працевлаштовують на інші посади, в тому числі і в центральний апарат Нацполіції.

Начальники головних управлінь Національної поліції в Закарпатській, Львівській, Житомирській та Запорізькій областях були звільнені з посад. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції ввечері в середу, 28 серпня.

“Керівництвом МВС та Національної поліції було ухвалено рішення про звільнення з посад керівників головних управлінь в Закарпатській, Львівській, Житомирській та Запорізькій областях”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в цей час колишній керівник Головного управління Нацполіції у Львівській області Валерій Середа уже призначений начальником Департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції.

Колишнього начальника Головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслава Печененка призначили в центральний апарат Національної поліції.

“Зараз вирішується питання подальшого проходження служби колишніми начальниками головних управлінь Нацполіції в Запорізькій та Закарпатській областях”, – додали в поліції.

Нагадаємо, 23 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вирішив звільнити керівників управлінь Нацполіції в чотирьох регіонах. Тоді було заявлено, що до їхньої роботи є “істотні зауваження”.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet