У НАШОМУ РАЙОНІ  БУДУЄТЬСЯ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Публікації Трибуни Праці

 

Спорудження СЕС біля села Фрузинівка Дитятківської сільської ради добігає кінця: на вересень-жовтень нинішнього року  планується її запуск у тестовому режимі й подальший вихід на максимальну потужність роботи.

Використання безпечної, так званої  «зеленої», енергії – це перспективний світовий тренд, покликаний не лише захистити навколишнє середовище від негативного впливу у вигляді шкідливих викидів СО2 в атмосферу, котрі є головним чинником глобального потепління. Це ще й дозволяє відійти від використання традиційних – паливно­енергетичних ресурсів, тим самим заощаджуючи сталий запас природних корисних копалин.

Немає, мабуть, також потреби пояснювати, що для України розвиток альтернативної енергетики, як ніколи, актуальний на даний час, коли енергетична незалежність нашої держави є стратегічним пріоритетом. До 2035 року чверть електроенергії в Україні має вироблятися з відновлюваних джерел енергії.

Досить привабливими для використання з точки зору приєднання до вже існуючих електричних мереж є відповідні ділянки місцевості,  розташовані у безпосередній близькості до розподільчих пристроїв існуючих електропідстанцій.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.