Зеленський розповів про дві розмови з Путіним

Новини України

Колишнє керівництво МЗС України намагалося не допустити телефонних переговорів з Путіним, стверджує Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, як у нього проходили дві розмови з президентом РФ Володимиром Путіним. Інтерв’ю глави української держави телеканалу 1 + 1 вийшло в суботу, 31 серпня.

За словами Зеленського, колишнє керівництво МЗС України намагалося не допустити його розмови з Путіним.

У МЗС дуже не хотіли допустити розмов моїх з президентом Росії. Для них це питання політичне, для мене людське. Для них, не дай Бог, моряки повернуться через розмови Зеленського з Путіним. Я за це їх … не хочу говорити моє ставлення – сказав Зеленський.

За його словами, перша розмова з Путіним 11 липня тривала 30 хвилин.

“Я вирішив йому зателефонувати, ми познайомилися, у нас була розмова 30 хвилин. У нас була предметна розмова. Ми вирішили, як і в який термін ми повинні повернути наших хлопців”, – сказав він.

Зеленський зазначив, що “друга бесіда – обмін інформацією, про яку я не можу говорити, не маю права. І про кроки для повернення хлопців і не тільки моряків”.

Нагадаємо, 30 серпня новообраний генеральний прокурор Руслан Рябошапка повідомив, що між Україною і Росією відбувся обмін полоненими і ув’язненими. Пізніше їх чекали в аеропорту Київ, куди прибув, зокрема, секретар РНБО Олександр Данилюк.

Однак в Офісі президента заявили, що процес обміну все ще триває. В СБУ пізніше повідомили, що 30 серпня обмін не відбудуться.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.