У Зеленського є 70 законопроектів щодо інвестицій

Новини політики

Президент також розповів про проект Держава в смартфоні, зазначивши діджіталізацію послуг та документообігу в Кабміні, електронної митниці.

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу та українськими студентами в Польщі заявив, що готовий особисто захищати всі інвестиції в Україну. Про це повідомляється на сайті Офісу президента 1 вересня.

“Я особисто готовий захищати всі інвестиції. Ми вже підготували понад 70 законопроектів. Йдеться про реформу правоохоронної, судової систем. Там дуже багато законопроектів для поліпшення інвестиційного клімату і для бізнесу”, – розповів президент.

На зустрічі із Зеленським бізнес був представлений українськими і польськими інвесторами в різних областях, таких як підприємства, банківський, фінансовий, будівельний сектори, транспорт, логістика.

Зеленський розповів про проект Держава в смартфоні, зазначивши діджіталізацію послуг та документообігу в Кабміні, електронної митниці.

Він також поділився планами щодо основних реформ. Зокрема, йшлося про проведення приватизації, земельної реформи, змін на залізниці, концесії портів і подолання корупції.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.