Міноборони показало військові навчання на Дунаї

Новини України

Протягом трьох днів українські і румунські моряки відпрацювали тактичні елементи за стандартами НАТО.

У гирлі річки Дунай завершилися двосторонні українсько-румунські навчання Риверин-2019. Сюжет про навчання зняла телерадіостудія Бриз, повідомляє Міноборони України в неділю, 8 вересня.

Зазначається, що протягом трьох днів військові моряки відпрацювали тактичні елементи за стандартами НАТО в складі багатонаціональних катерних тактичних груп і підвищили сумісність морської та берегової охорони двох країн з питань надводної обстановки в акваторії річки Дунай.

“Учасники навчань відпрацювали питання тактичного маневрування, протимінні дії, пошук і порятунок людини, що впала за борт, а також провели доглядову операцію”, – йдеться в матеріалі.

У навчаннях брали участь 300 військовослужбовців з України та Румунії. Були залучені п’ять румунських кораблів, а також шість українських кораблів та вертоліт Мі-14.

Раніше повідомлялося, що в Данії розпочалися щорічні військово-морські навчання Northern Coasts. Вони будуть тривати до 19 вересня поблизу данських проток, що з’єднують Балтійське море з Північним морем, а також між містами Кіль і Борнхольм. У маневрах беруть участь близько 3 тисяч військовослужбовців і більш як 40 суден з 18 країн.

Українські військові беруть участь в навчаннях НАТО в Німеччині


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet