ПОРАДУВАЛИ  УВАГОЮ І ТУРБОТОЮ

Публікації Трибуни Праці

 

27 серпня свій 90­річний ювілей відсвяткувала жителька смт Іванків Андрієнко Антоніна Кузьмівна, яка перебуває на обслуговуванні у відділенні догляду вдома Іванківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З цієї нагоди до неї завітали з подарунком та  квітами працівники терцентру Наталія Валерко та Марина Камінська.

А також Антоніна Кузьмівна отримала яскраве музичне вітання від учасників народного ансамблю «Криничанка» Галини Сатир, Тамари Дем’яненко та Геннадія Родченка.

Про це повідомили фахівці терцентру на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук», де ще раз адресували іменинниці вітання, наголосивши, що «такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік». Та побажали, щоб її здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

До щирих вітань на адресу ювілярки приєднується і колектив редакції газети «Трибуна праці»: домашнього затишку, хорошого настрою щодня, довголіття  і спокою Вам на рідній землі, шановна землячко.