ПРО ЗМІНИ, НАГОРОДИ Й КОНСТРУКТИВ

Публікації Трибуни Праці

До Київської ОДА минулого тижня завітали представники спортивної родини області (на фото). Метою зустрічі, на яку запросив їх начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, було обговорити питання розвитку фізичної культури і спорту та відзначити найкращих. Нараду провели з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у 2019 році, який відзначається щорічно у другу суботу вересня згідно з Указом Президента України, виданого ще в 1994 році.

Як зазначається в повідомленні з цього приводу на сайті ОДА, участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту РДА, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад, представники комунальних закладів фізкультурно­спортивного спрямування Київської обласної ради, дитячо­юнацьких спортивних шкіл, Київського обласного відділення НОК України та Київського обласного відділення Комітету з фізичної культури та спорту МОН України.

Дехто із запрошених отримав почесні грамоти та подяки від Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Та не для себе. Повезуть відзнаки своїм колегам. А вже вдома, в різних куточках Київщини, під час урочистостей з нагоди спортивного свята офіційно отримає «документ» його власник. «За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні» почесні грамоти та подяки отримали найкращі, ті, хто дійсно на них заслуговує. Серед нагороджених – тренери і спортсмени, ветерани спорту та люди з особливими потребами, начальники відділів спорту та спортивних клубів, інструктори­методисти та вчителі­методисти і, звичайно, меценати спортивної галузі.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.