Поліції Хмельницької області представили нового начальника

Новини України

Анатолій Щадило призначений новим керівником поліції Хмельницької області указом Сергія Князєва.

Заступник голови Нацполіції Ігор Клименко в четвер, 12 вересня, представив нового начальника Національної поліції в Хмельницькій області Анатолія Щадила. Про це повідомляє прес-центр Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що Щадило призначений указом глави Нацполіції Сергія Князєва. Він має звання полковника, раніше працював старшим інспектором тренінгового центру в поліції Київської області.

Заступник голови Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що головним критерієм оцінки його діяльності на посаді начальника ГУНП буде рівень довіри населення до поліції.

З декларації Щадила за 2018 рік випливає, що у нього є заощадження на суму 50 тис. доларів і 120 тис. гривень. Крім того, на Щадила і його родичів оформлені кілька автомобілів і шість квартир в Києві, а також земельні ділянки в Бориспільському районі.

Раніше повідомлялося, що главу поліції Хмельницької області перевели до Львова.

Нагадаємо, головою поліції Житомирської області призначений Сергій Крупей. Раніше він займав посаду заступника начальника Головного управління – начальника кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet