Юрист, який зіграв весілля у Сен-Тропе, розповів про взаємини з Богданом

Новини України

Андрій Довбенко, на весіллі у якого в Сен-Тропе побував Андрій Богдан, прокоментував взаємини з главою офісу президента і чутки про контроль над Мін’юстом.

Юрист Андрій Довбенко, якого називають “наглядачем” за Міністерством юстиції, заперечує наявність взаємин з главою офісу президента Андрієм Богданом, якого зняли серед гостей на весіллі Довбенка в Сен-Тропе. Про це він розповів в кулуарах конференції YES в п’ятницю, 13 вересня.

“Робочих відносин (з Богданом – прим.ред.) жодних немає. Ми трошки знайомі – все. Він мою дружину знає – ми так познайомилися”, – сказав Довбенко.

Юрист запевнив, що не має жодного впливу та інтересу до Міністерства юстиції України.

“Усе це повний абсурд. Не слухайте, не читайте радянських газет – дуже вам рекомендую. І ні з ким я не знайомий і не збираюся знайомитися”, – сказано він, маючи на увазі можливі зв’язки з чинним міністром юстиції Денисом Малюською.

За словами Довбенка, Мін’юст його “абсолютно” не цікавить, а сам він “в жодному разі” не планує займатися політикою.

“Це не моє. Я людина бізнесу”, – резюмував юрист.

Нагадаємо, що раніше в мережу потрапили кадри, на яких Андрій Богдан “очолив” марш дівчат із шампанським на весіллі Довбенка в Сен-Тропе. Через весілля Довбенка Богдан пропустив святкування Дня незалежності в Києві.

Пізніше він пояснив це, написавши у Facebook “порохоботики, узбагойтесь”.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet