Бережіться  отруєння грибами!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Гриби – це смачний дарунок лісу, але водночас, це і  небезпечний продукт харчування, який може привести до отруєння, а іноді – й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Із 2000 видів грибів в Україні їстівними вважаються трохи більше 500. Реєструються вони протягом усього року, однак їх пік припадає на кінець літа – початок осені.  На щастя, у нашому районі таких випадків останнім часом зафіксовано не було. Але небезпека їх виникнення є.

Серед основних причин цього є вживання отруйних грибів, неправильне приготування умовно їстівних, вживання старих або зіпсованих їстівних та тих, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації.

Найкраща профілактика уникнути біди – відмовитись від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі і споживати штучно вирощені печериці та гливи, які продаються у магазинах. Не купуйте їх на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше – на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Валерій КОЖАН,

начальник Іванківського міжрайонного управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Київській області.