Діти із задоволенням йдуть до них на репетиції…

Публікації Трибуни Праці

 

Дорога редакціє! Цей лист я пишу на прохання жителів нашого села. Ми всі хочемо подякувати сестрам Бондар – Вікторії Миколаївні та Вірі Миколаївні, які вже більше 10 років радують нас своїми здібностями та активною участю у підготовці й проведенні концертів у Підгайному.

Діти з великим задоволенням приходять до них на репетиції, які вони проводять у себе вдома. На сцені під час різних заходів юні артисти почувають себе впевнено і легко, ставлять різні сценки, читають вірші. Виступають не тільки дорослі, але й малеча, яка охоче демонструє свої таланти.

А як зворушливо було спостерігати, коли під час одного із заходів трирічна Ніколь Андрієнко, виконуючи разом з усіма Гімн України, поклала свою маленьку ручку на серце…Ми, глядачі, стояли зачаровані. Це ж наскільки треба мати любові, терпіння, вміння, щоб відкрити у дітей артистичні здібності й допомогти їх проявити?!.

Ми вдячні сестрам-землячкам за те, що вони віддають найменшеньким не тільки час для репетицій, а й вкладають у них частинку свого серця.

Наприкінці вересня Вірочка святкуватиме 25-річчя з дня народження. Хочемо привітати її і побажати всього найкращого у житті.

В.І. НІКОЛАЄНКО

(та ще  35 підписів – на фото) 

с. Підгайне.