ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ В ГАЛУЗІ

Публікації Трибуни Праці

Освітяни Іванківщини долучились до розробки стратегії в галузі освіти на наступні вісім років. 13 вересня було проведено стратегічну сесію у формі ділової гри на тему «Визначення стратегічних напрямів розвитку галузі освіти Іванківського району на період 2021-2027 роки та пріоритетні завдання для їх досягнення».

Учасники ділової гри працювали одночасно в п’яти групах, де на основі аналізу стану розвитку загальної середньої, дошкільної, позашкільної, інклюзивної освіти, психологічної та методичної служб за 2014-2018 роки були визначені позитивні тенденції розвитку освіти та основні проблеми.

Обговорено «сильні і слабкі» сторони, переваги, виклики і ризики розвитку освіти; розроблено пропозиції щодо стратегічних напрямів розвитку галузі освіти на період з 2021 до 2027 року та пріоритетні завдання для їх досягнення. Під час дискусій на кожній групі панувала атмосфера конструктивної взаємодії, що дозволила ефективно працювати. Цікаві ідеї та креативні шляхи вирішення проблем враховані при плануванні напрямів розвитку освіти міста.

 

Наталія ВАСИЛИШИНА,

завідуюча РМК відділу

освіти Іванківської РДА.