БІБЛІОТЕКИ: ЧАС ЗМІН – ЧАС ДІЙ!

Публікації Трибуни Праці

 

43 бібліотеки, які входять до Іванківської централізованої бібліотечної системи, надають безкоштовний доступ до інформації всім без винятку громадянам району. 58 бібліотечних працівників постійно допомагають відвідувачам у виборі літератури, оперативному і якісному забезпеченні інформацією, оволодінні навичками роботи з комп’ютерною технікою та ін. Послугами бібліотек користуються нині 15 тисяч жителів та гостей району.

З початку року книжкові фонди бібліотек поповнились на 2840 примірників книг. Завдяки програмі Іванківської селищної ради «Про покращення стану забезпечення населення українською книгою, підтримку видавничої справи та формування інформаційного простору в бібліотеках селища (ЦРБ, ДБ, б/ф №11 с. Запрудка) на 2017-2019 роки» ці три бібліотеки отримали 713 примірників нової сучасної літератури на суму 80 тис. грн.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Наталія ЛУГИНЯ,

директор Іванківської ЦБС.

На фото: у день 430-ліття Іванкова працівники ЦРБ підготували викладку літератури місцевих поетів та прозаїків «Літературне сузір’я Іванківщини», окрасою якої став святковий коровай, який спекла бібліотекар  Жміївської бібліотеки-філіалу  №22 Ліна Прокопчук.