ЧЕКАЛИ  ПОНАД  20 РОКІВ

Публікації Трибуни Праці

 

Цієї події в Шпилях батьки різних поколінь – вже так можна сказати – чекали понад 20 років. Відтоді, як закрився у селі дитячий садок, приміщення котрого було типовим, а значить просторим і відповідно спроектованим. Економічна ситуація в Україні того періоду, недалекоглядна політика владців різних рівнів спричинили таку ситуацію не тільки тут. Але все рано чи пізно, слава Богу, вертається на круги своя…

Зусиллями сільради та особисто Шпилівського сільського голови Степана Цибенка, спонсорів-благодійників, зацікавлених жителів села дитсадок таки відкрили. В приміщенні адмінбудинку, де тепер розташована сільська рада, а колись була контора колгоспу. Правда, нині це вже не самостійний дитячий заклад, а дошкільна група місцевої школи. Яка віднині працюватиме в статусі НВО, тобто, навчально-виховного об’єднання «Школа – дитячий садок».

На урочистому відкритті було все, що практикується в подібних випадках: вітальні виступи з подяками всім причетним до цього, дитячі співи й декламування віршиків, вручення караваю і подарунків, знайомство з умовами, в яких перебуватимуть і виховуватимуться найменшенькі жителі населених пунктів сільради.

Керівники району привезли персональні подаруночки кожній дитині (а їх вже набралося 24) – ігрові матеріали, а представники НАЕК «Енергоатом» – великий  сучасний телевізор. Цим слід завдячувати нашому земляку (вихідець із с. Тетерівське) Олексію Личу – очільнику 42-тисячної профспілкової організації компанії, котра немало допомагає конкретно Іванківському району в багатьох питаннях соціально-економічного характеру. Разом з ним розділив приємність вручення такого необхідного для дітей подарунку заступник виконавчого директора з кадрів цієї компанії Григорій Муляр.

До речі, вони вітали в той день також іванківців – з Днем селища, якому вже виповнилося 430 років. Жителям райцентру та гостям свята подарунок атомних енергетиків був ще вагомішим: О. Лич забезпечив відповідні сцену, озвучення та участь в концерті  популярних майстрів українського естрадного мистецтва.

Окремо слід сказати ще про одного спонсора шпилівських дошкільнят – директора агрофірми «Юкрейн Фарм Кепітал» Євгена Сімчишина, який активно і результативно також долучився до підготовки приміщення для дошкільної групи й обіцяв і надалі постійну підтримку шпилівцям.

Павло СМОВЖ.

На знімках: так це було.

Фото автора.