…І ДЗВІНКИЙ СМІХ БАБУСІ МАЙЇ

Публікації Трибуни Праці

 

Бабусин брат Аркадій Фещенко та його дружина Майя (у дівоцтві – Кричморжевська) – ще одні мої дідусь та бабця, котрим завдячую сонячними спогадами з дитинства.

Дідусь Аркадій певний час працював в Іванкові водієм. Під час Другої світової війни втратив батька. 13-річним підлітком нацисти вивезли його до Німеччини. Був змушений працювати спочатку підсобним робітником у фермера-латифундиста, згодом – на авіазаводі “Мессершміт”. Після наступу радянських військ і військ союзників на нацистську Німеччину повернувся додому. Вперше одружився із жінкою на ім’я Ольга. Про неї мені відомо лише те, що у цьому шлюбі народився син Павло. Сама Ольга невдовзі померла після тяжкої хвороби. Вдруге одружився із подругою та колегою своєї сестри Майєю Кричморжевською. На жаль, про бабусю Майю мені відомо небагато. Знаю лишень, що вона довго й сумлінно працювала друкаркою у редакції газети “Трибуна праці”.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Олександра ВАСИЛЕНКО,

м. Кривий Ріг – смт Іванків.

На знімку: Майя Іванівна ФЕЩЕНКО (Кричморжевська), яка довгий час працювала друкаркою у редакції газети «Трибуна праці», на фото, зробленому в останній рік її життя,  – також з посмішкою.

Фото Тетяни РЯБОКЛЯЧ.