Справжнім патріотам – наша глибока шана

Публікації Трибуни Праці

Уже шість років поспіль в нашій державі в день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається  свято українських вояків та воячок. Посилаючись на історичні традиції вшанування захисників країни, таким чином співвітчизники засвідчують історичну спадковість сучасного українського суспільства від Русі до сучасних Збройних сил України.

Захист Вітчизни від зазіхань з боку ворогів є святою справою для кожного громадянина України. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви й колосальної самовіддачі.

Іванківський об’єднаний районний військовий комісаріат, як місцевий орган військового управління, забезпечує виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на території Іванківського та Поліського районів.

Наші земляки разом з військовослужбовцями Збройних сил та інших військових формувань є гідними наступниками попередніх поколінь захисників Вітчизни, надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу.

Висловлюємо вдячність справжнім патріотам України,  які протистояли і протистоять нині збройній агресії російських найманців на Сході держави, де шостий рік точаться бойові дії. Участь в АТО (ООС) взяли майже 400 земляків.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Олександр КРОЛАУ,

військовий комісар Іванківського  об’єднаного районного військового комісаріату.