16 – торф’яних, усього – 468

Публікації Трибуни Праці

 

 

20 жовтня в селі Феневичі сталось загорання травяного настилу, внаслідок чого загорівся торф на площі 5 га. На гасінні цієї пожежі були задіяні 7 одиниць техніки, 27 чоловік особового та 4 керівного складу. І не лише рятувальники з  41-ДПРЧ смт Іванків,  а й їх колеги з  м. Чорнобиль, смт Бородянка, с. Нові Петрівці. 22 жовтня о 13 годині спільними зусиллями згадана пожежа була ліквідована.

На жаль, загорання торфу у Феневичах  – не єдиний випадок у районі. Подібні  мали місце у Зорині, Обуховичах, Олізарівці, Нових Соколах, між селами Олізарівка та Рафалівка.  Усього було 16 наших виїздів на такі пожежі.

Показовим у цьому плані є випадок, що стався нещодавно – 14 жовтня – в с. Чкалівка. Внаслідок необережного спалювання сухої рослинності та сухих гілляк дерев тут  відбулося займання  кількох будівель. Внаслідок пожежі вогнем знищено 4  господарчі будівлі.

Загалом  нинішнього спекотного року (і влітку, і навіть восени) на території Іванківщини сталося 468 пожеж (торік на цей період була 171). Тому вкотре звертаємось до жителів району: дбайте про протипожежну безпеку, не спалюйте листя і городні рештки та сміття! Відпочиваючи в лісі, не запалюйте вогнищ. Збираючи гриби в лісі, не кидайте незагашених недопалків. Адже у багатьох випадках причиною пожеж стають людська безпечність і недбалість.

Наталія ПОЛИВАЧ,

т.в.о. начальника Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області,

 майор служби цивільного захисту.