Мереживо ідей, перетворених у красу

Публікації Трибуни Праці

 

Людмила Володимирівна Чернігівська працює бібліотекарем в районній бібліотеці для дітей. Привітна й уважна до юних відвідувачів, компетентна у своїй роботі, відповідальна у ставленні до виконання обов’язків, товариська у стосунках із колегами. За сумлінність у день професійного свята цьогоріч відзначена Грамотою відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА.

А ще вона вміє створювати шедеври – гарні і корисні речі рукоділля за допомогою підручних засобів. Штучні квіти з паперу, які розмістила на своєму робочому столі у дитячій книгозбірні, та органайзер для книжок так сподобались бібліотекарю Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ніні Іванівні Лозенко, що вона влаштувала для учнів цікавий урок з майстер-класом  своєї колеги.

Приємно і мені було спілкуватись зі своєю сусідкою. За надзвичайною скромністю  якої, як виявилось, криється неординарна, різнобічно розвинена особистість із багатогранними захопленнями.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.

На знімках: Людмила ЧЕРНІГІВСЬКА з письменником-піснярем Павлом БРАНИЦЬКИМ та юною читачкою, ученицею Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Анною МЕЛЬНИЧЕНКО; вироби майстрині.